2015/01/08

Najpopularniejsze Posty 2014 roku

Dzień dobry Kochani !!!

Jak ten czas szybko mija. Przygotowania do świąt, święta, sylwester i już mamy pierwszy tydzień nowego roku za sobą. Świąteczny czas i ten bezpośrednio go poprzedzający był tak ekscytujący, zajmujący i bogaty w cudowne chwile, że wirtualny świat z góry stał na przegranej pozycji. Jednak pora już odzyskać normalny rytm i wrócić również do blogowego życia:)

Zanim jednak przejdę do zestawienia Najpopularniejszych Postów w 2014 roku chciałabym Wam Moi Drodzy Czytelnicy życzyć aby ten Nowy Roku był równie pomyślny, a nawet lepszy, jak poprzedni. Aby grono życzliwych ludzi wokół Was się nieustannie powiększało. I najważniejsze:

!!!


A teraz zapraszam na zestawienie 10 Najpopularniejszych Postów w 2014 roku:


Miejsce 10: Dla lubiących rogaczy ;) i dla tych którzy lubią nietuzinkowe dodatki dla domu 

Miejsce 9: Dopiero co się jedne skończyły, a za trzy miesiące kolejne. Ale jeśli już myślicie o przygotowaniach do Wielkanocy koniecznie zajrzyjcie do tego DIY Wielkanocne ubranka na jajka


Miejsce 7: Wymarzone biuro - cały czas o nim marzę 
ale teraz jestem bliżej celu posiadania idealnego miejsca do kreatywnej pracy:)

Miejsce 6: Być może to nienajlepszy czas by wspominać o schładzaniu się ale prognozy pogody zapowiadają rychłą wiosnę, a od wiosny do lata już niedaleko, dlatego koniecznie zanotujcie ten przepis

Miejsce 5: DIY bransoletka techniką makramy zrobiony na prośbę jednej z czytelniczek 


I Wasi faworyci :)

Miejsce 3: DIY pompon z tiulu


Miejsce 1: Waszym (niedoścignionym) faworytem został wpis o ciepłych 
i miękkich dodatkach dla domu. ps. Takie krzesło brałabym w każdym kolorze:):)

Moi Drodzy jeszcze raz życzę Wam pomyślności w Nowym Roku i "widzimy się" w jutrzejszym wpisie na który już teraz gorąco Was zapraszam.

Miłego dnia!:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz