O MNIE

Cześć! Nazywam się Kasia i witam Cię serdecznie na moim blogu.

To że mam zdolne rączki, kreatywną głowę i potrafię wyczarować coś z niczego wiedziałam od zawsze. To, że nie zawsze wszystkie moje pomysły kończyły się happy endem przekonywali się moi bliscy. Ale to było kiedyś. Od tego czasu dużo się zmieniło, tzn. wszystkie moje pomysły kończą się.. publikacją na blogu z happy endem:)


Ale wróćmy do bloga. Stworzyłam go po to, by dzielić się z Wami moją pasją czyli tworzeniem biżuterii. Przed dłuższy czas blog był wirtualnym katalogiem, na łamach którego publikowałam nowe wzory. Jednak z czasem w naturalny sposób zaczął ewoluować i stał się blogiem hobbystyczno - lifestylowym.
Obecnie prócz biżuterii znajdziecie tutaj sporo inspirujących wpisów. Dużą wartość mają dla mnie przedmioty własnoręcznie zrobione i często sama obdarowuję właśnie takimi upominkami bliskich. W zakładce DIY (do it yourself) znajdziecie instrukcje jak je wykonać.
Z aparatem i telefonem nie rozstaję się prawie wcale. Dzięki nim uwieczniam wszystkie ciekawe momenty, które mnie otaczają i pozwalam zajrzeć za kulisy bloga.
Jeśli chcecie dowiedzieć się o mnie nieco więcej, koniecznie odwiedźcie czytelnię.

Kontakt ze mną:
Zapraszam do zakładki KONTAKT.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz