2014/02/09

za I N S P I R U J się: Wymarzone domowe biuro

Wczorajsze zmagania z nowym szablonem zakończyły się zwycięstwem.. nie moim;) Ale nie odpuszczam! Tak łatwo nie dam się pokonać html-owi. Jedynie w czasie przesunie się premiera nowego szablonu na blogu.
Planowałam dziś pokazać Wam coś innego niż za chwilę zobaczycie. Ale ponieważ wczorajszy wieczór zakończył się moim pochmurnym humorem postanowiłam dziś poprawić sobie nastrój. A w jaki sposób? Przedstawiając Wam inspirujące miejsca do kreatywnej pracy.
Mój kącik kreatywny jest specyficzny. Dlaczego? Ponieważ znajduje się w sypialni i zajmuje niebagatelną przestrzeń jednego metra kwadratowego! Jak zapewne się domyślacie zmieszczenie wszelkich pudełek z półfabrykatami i kamieniami, tak by nie przeszkadzały i nie zagracały miejsca twórczej pracy i sypialni, to nie lada wyzwanie. Dlatego coraz częściej myślę o zmianach i szukam ciekawych rozwiązań na rozmieszczenie wszystkich potrzebnych przedmiotów. Pewne jest to, że miejsce mojej twórczej pracy musi być jasne, dobrze zorganizowane i musi mieć wygodne krzesło. 
Nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do obejrzenia kreatywnych kącików do pracy twórczej, które zainspirowały mnie do zmian.

Jasne i długie biurko to jest to! Pomieści niezbędne do pracy przedmioty.
Organizacja kreatywnego miejsca pracy jest w moim przypadku najważniejsza. Mała przestrzeń zmusza do szukania rozwiązań zajmujących jak najmniej miejsca i nie przeszkadzających przy pracy. Metalowa, trzypiętrowa patera to świetne rozwiązanie na przechowywanie drobnych, ale niezbędnych rzeczy. Z kolei koszyki, lub kartony, to zawsze świetne rozwiązanie, a przy okazji ozdoba wnętrza.Krzesło - istotny element domowego biura. Ja zakochałam się w tych poniżej. Jeśli wiecie gdzie takie można znaleźć pomóżcie proszę w komentarzach!  
A teraz miejsca do kreatywnej pracy, które zainspirowały mnie do zmian.Poproszę taki widok za oknem:)

Źródło zdjęć: tu i tu

Wspaniałego i twórczego tygodnia Wam życzę:)

2 komentarze:

 1. Marzy mi się takie własne biureczko, najlepiej w osobnym pomieszczeniu, ale na to marzenie muszę sobie jeszcze poczekać :)))
  Udanego tygodnia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cleo trzymam kciuki aby Twoje marzenie spełniło się jak najszybciej:))

   Usuń