2013/04/16

za I N S P I R U J się: PastelLove

Jak się macie w nowym tygodniu? U mnie zapowiada się intensywny. Wyjazdy, załatwianie spraw, wiosennych zmian na blogu ciąg dalszy oraz zmiany na FB. Tworzenie nowych wzorów i DIY, kilka projektów graficznych i jeszcze impreza rodzinna:) Na tą ostatnią bardzo czekam:)) 
Sporo zajęć w tym tygodniu ale energii też mam sporo, zwłaszcza gdy rano budzą mnie promienie wschodzącego słońca:) Dziś wreszcie! założyłam lżejsze rzeczy, buty i wreszcie wyszłam bez czapki i rękawiczek:) Przez ostatnie tygodnie z tęsknotą wyczekiwałam wiosny i wreszcie jest. Yupi! 
Z czym Wam się kojarzy wiosna? Mnie ze śpiewem ptaków, słońcem, wiosennym deszczem i pastelowymi kolorami. I właśnie w Kolorowych Inspiracjach mam dziś dla Was PastelLove kolory. 
Zaczynamy!

Kwiaty. Cudownie ozdabiają każde wnętrze. Nie ważne w jakim kolorze, najważniejsze by wiosną było ich dużo:)


Pastelowe dodatki we wnętrzach. Drobiazgi, a jak ożywiają wnętrze.


Zachwycam się tymi zdjęciami poniżej. Chciałabym mieć wszystkie rzeczy jakie na nich są, a szczególnie tą bluzkę wyszywaną kryształkami:)Skora wiosna na zewnątrz, wiosna w sercu to i na paznokciach i w makijażu wiosennie musi być!


Jak dowodzą poniższe przykłady w modzie męskiej też może być wiosennie. Panowie pamiętajcie, że nie tylko na czerni, brązie i graficie moda męska się opiera.


Były wnętrza, była moda i makijaż. Czas na pastelowe pyszności. Prawda, że wyglądają smakowicie!:)


A te dwa poniższe zdjęcia oprócz tego, że idealnie wpisują się w PasteLovy temat, zachwyciły mnie swoja prostotą, i nie mogło ich tutaj zabraknąć.


Źródło: Pinterest. 

Inspirującego tygodnia!

2 komentarze: