2013/09/16

Turkusowa z piórkiem & WF Wrzesień Dzień 4, 5, 6 & 7

Drewniana bransoletka z zawieszką-piórem oraz elementami ozdobnymi w kolorze starego złota. Całość nawleczona na elestyczną żyłkę.


Przygotowania do Jesieni na Pałukach tak mnie pochłonęły i zabrały tyle czasu, że nie zdążyłam na bieżąco wstawić zdjęć z WF, więc nadrabiam teraz.

Dzień 4: Lista. Udział w jarmarkach, festynach itp. imprezach to spore przedsięwzięcie. To co widzicie w relacjach z tych imprez to efekt kilkutygodniowych przygotowań. I nie chodzi tu tylko o biżuterię ale również o samo stoisko, a dokładnie o jego wygląd. Dlatego lista rzeczy do przygotowania, zrobienia i zabrania to podstawa.


Dzień 5: Na biurku. Na biurku wszystko co potrzebne do kreatywnej i twórczej pracy:).. łącznie z pieszczochem;):) Czyli kawałek mojego koralikowego królestwa.


Czasem biurko zostaje "brutalnie" zajęte przez pieszczochy i staje się kocim solarium:)

Dzień 6: Niebo.Dzień 7: Zdjęcie z przeszłości. I tak oto dzięki wyzwaniu Uli możecie zobaczyć mnie mającą roczek w objęciach ulubionego dziadka:) Zdjęcie przedstawia solenizantkę przygotowująca się do zdmuchnięcie pierwszej w swoim życiu świeczki na urodzinowym torcie:) Choć nie do końca wyraźne, bardzo lubię to zdjęcie:))


Interpretacje innych uczestniczek znajdziecie na Sen Mai.

2 komentarze:

  1. Widać, że kociak też lubi koraliki :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo lubi:) Szczególnie jak Pani zaczyna coś z nich robić wtedy kociakowi zachciewa się wygrzewania w sztucznym słonku:)

      Usuń